WSPÓŁPRACA

Rysunek: Marcin Treichel Apra

rysumek Marcin Treichel Apra

Wszystkich chętnych: osoby fizyczne, firmy – małe i duże korporacje, instytucje, a nawet mieszkańców spoza naszego układu słonecznego zapraszam do współpracy, a na czym mogłaby polegać ? Hm…let’s think !

1/ może chciałbyś artykuł, tekst sponsorowany, który napiszę i opublikuję na blogu, a także dodatkowo w wybranej prasie: branżowej, lokalnej, ogólnopolskiej – wszystko zależy od Ciebie. Dzięki mojemu blogowi tekst pojawi się w mediach społecznościowych i będzie już tam na zawsze, aż do końca internetu i dwa dni dłużej (a co tam, przebiję WOŚP).

Pamiętaj jednak, że jeśli mam napisać dla Ciebie tekst, musisz dać mi wolną rękę, bo nie tworzę tekstów korporacyjnych, laurek, sztywnych jak kij w tyłku, do których trzeba się zmuszać, żeby je przeczytać. Jeśli marzysz o takiej wiekopomnej, pomnikowej twórczości, o tym, jak twoja firma zbawia świat, to zgłoś się do innych. Na rynku jest sporo gwiazdeczek, które Cię chętnie obsłużą.

Jeśli lubisz niecodzienną i nietuzinkową promocję, taką nie wprost, ale lekką i na wesoło, to wtedy jestem do Twojej dyspozycji. Tekst będzie zawsze o Tobie, ale zmiksowany z przygodą, wmontowany w historię podróżniczą. Możesz wybrać dla mnie temat przewodni: co mogłoby to być, gdzie mam pojechać i co dla Ciebie spenetrować. Nie martw się, bo wykonałem dodatkowo kilkanaście szczepień przeciwko najważniejszym chorobom czyhającym na podróżnych w świecie i mogę jechać wszędzie. Ewentualnie ja sam wybiorę sobie kierunek. Pamiętaj jednak, że nie jestem Batmanem ani członkiem załogi Strażników Galaktyki i możliwości mam ograniczone ! Mogą to być Twoi klienci, farmerzy, którzy dzięki Tobie prowadzą swoje biznesy i mają przy tym sporo frajdy oraz pasji i przygody. Pamiętaj, że to ona jest motorem napędowym, a nie drętwe i suche liczby, zestawienia świadczące o tym, jak to u Ciebie krzywa rośnie. Jeśli zapewnisz mi i swoim klientom przygodę, jesteś dla mnie.

Załączam moje dwa wybrane teksty promocyjne. Przeczytaj i napisz do mnie !

Każdy tekst wycenimy sobie indywidualnie.

2/ może chciałbyś zostać patronem mojego bloga i moich działań, a wtedy Twoje logo będzie pojawiać się na moim blogu, jeśli w zamian pomożesz mi w ekspansji mojego bloga w sieci, przysporzysz nowych czytelników, odbiorców. Taka mała symbioza.

3/ możesz też być sponsorem, i wtedy przez ustalony wspólnie czas twoje logo, a nawet krótkie teksty o tobie będą pojawiać się na blogu i towarzyszyć innym moim wydarzeniom. Możesz wtedy zostać sponsorem jakiegoś konkretnego wydarzenia np. wyjazdu do Pampeluny na gonitwę z bykami, do Szwajcarii na walki krów, na wojny pomidorowe we Włoszech, mogę zanurzyć się w klatce wśród rekinów w Australii albo pojechać na połów tuńczyków (np. jeśli jesteś producentem przetworów rybnych) i tekst nie musi być wcale powiązany z Tobą. Wszyscy będą wiedzieli, że jesteś sponsorem wyjazdu i całej akcji przygotowawczej.

Crowds of people throw tomatoes at each other, during the annual “tomatina” tomato fight fiesta, in the village of Bunol, 50 kilometers outside Valencia, Spain, Wednesday, Aug. 26, 2015. The streets of the eastern Spanish town are awash with red pulp as thousands of people pelt each other with tomatoes in the annual “Tomatina” battle that has become a major tourist attraction. At the annual fiesta in Bunol on Wednesday, trucks dumped 150 tons of ripe tomatoes for some 22,000 participants, many from abroad to throw during the hour-long morning festivities. (AP Photo/Alberto Saiz)

Gonitwa w Pampelunie

 

Załączam również jeden tekst z Australii, o podróży sponsorowanej przez pewną firmę.

W ramach sponsoringu, możesz objąć nim całą akcję (nie jedno wydarzenie, ale cały ich szereg, dedykowanych jednemu tematowi) np. „Miś Koala dla Polski”. Będziemy śledzić go w Australii, potem odwiedzimy go w ZOO w Budapeszcie, pogadamy z koordynatorem na Europę ds. koali, i z dyrektorem ZOO w Warszawie, o tym jak sprowadzić koalę do Polski. Zrobimy z tego akcję promocyjną, w mediach społecznościowych, prasie, radiu i przy udziale różnych zwariowanych eventów w Polsce i w Australii, których ty będziesz bohaterem. Możesz skonsultować się z własnym działem marketingu, jakie macie potrzeby, a potem napisz do mnie i zrobimy to ! Zasięg działania zależy od Ciebie.

4/ może interesują Cię wycieczki integracyjne dla wybranych pracowników firmy w wybrane części świata albo realizacja wyjazdów w charakterze nagród dla twoich klientów, którzy wygrają je w różnych konkursach organizowanych przez ciebie, a potem potrzebują pilota/ opiekuna. Zobacz zakładkę o moich wycieczkach, może te same kierunki zainspirują ciebie, albo napisz do mnie, gdzie chcielibyście jechać i dlaczego ?

5/ może chcesz zakupić u mnie książki dla wszystkich swoich pracowników ? Jeśli będzie ich powyżej 80, to masz jeden tekst sponsorowany gratis, a wszyscy otrzymają dedykacje od autora.