PODRÓŻE PIOTRA

Witam w zakładce poświęconej podróżom, tym małym i tym dużym. Czasem są to wyjazdy prywatne, a czasem służbowe, planowane i jakby w „przelocie”.

Jak pewnie zdążyłeś się zorientować, Drogi Czytelniku, moje podróże przenikają się swoją tematyką ze „ZooZwierzeniami” i „Farmlandią” lub „Wycieczkami”, bo wszystko w życiu jest płynne i elastyczne. Rzeczywistość jest bogata, a każda podróż odbywa się na wielu płaszczyznach.

Jeśli lubisz podróże i chciałbyś podzielić się swoimi wrażeniami z pięknych i atrakcyjnych zakątków naszego globu, masz fajne zdjęcia miejsc i zwierząt, umiesz to wszystko spisać, a nie masz swojego blogu (albo masz), to zapraszam do mnie. Prześlij mi swoje materiały, a jeśli będą pasować do mojego profilu, to chętnie zamieszczę je na moim blogu, w tej właśnie zakładce. W ten sposób powstanie „Rodzina Piotra” zapewniająca różnorodność tematów przygodowo-podróżniczych, choć preferuję tematykę związaną ze Stanami Zjednoczonymi, Meksykiem, Ameryką Południową i Australią, ale interesuje mnie wszystko, co jest ciekawe i pełne przygody.

Zapraszam na bloga do Kategorii “Podróże Piotra” gdzie zamieszczam opowieści z odwiedzonych miejsc.

Stacja połowów wielorybów

RODZINA PIOTRA – opowieści na bazie Waszych przygód.